Studentská sleva

10% sleva z ceny na zapůjčení vodáckého vybavení

Sleva se vztahuje na celou loď, kdy alespoň jedna osoba je držitelem platného průkazu. Sleva bude poskytnuta na místě, po předložení platného průkazu při převzetí lodí.

Skupinové týdenní splutí Berounky: (Platí pouze pro všední dny!)

Balíček č. 1

Splutí Berounky na 4 dny na trase Dolany – Roztoky. 4x Vydra* s vybavením a dopravou osmi osob zpět do Dolan z cílové stanice.
Cena činní 5.200Kč. 163Kč/os/den**

Balíček č. 2

Splutí Berounky na 3 dny na trase Liblín (Kobylka) – Roztoky. 4x Vydra* s vybavením a dopravou osmi osob zpět na Liblín (Kobylka) z cílové stanice.
Cena činní 4.200Kč. 175Kč/os/den**

Balíček č. 3

Splutí Berounky na 2 dny na trase Liblín (Kobylka) – Zvíkovec (U Varských). 4x Vydra* s vybavením a dopravou osmi osob zpět na Liblín (Kobylka) z cílové stanice.
Cena činní 3.000Kč. 187Kč/os/den**

Balíček č. 4

Splutí Berounky na 1 den na trase Liblín (Kobylka) – Třímany (U Mloka). 4x Vydra* s vybavením a dopravou osmi osob zpět na Liblín (Kobylka) z cílové stanice.
Cena činní 1.600Kč. 200Kč/os/den**


* vydra = loď pro 2 osoby, rodinná loď = loď pro 3 osoby
** Cena je rozpočítána na 8 osob.

Balíček lze využít vícenásobně (př. 16 osob, tj. 8 vyder = 2x balíček). V případě nenaplnění druhého balíčku (př. 12osob, tj. 6 vyder, naúčtujeme 1x balíček + 2 vydry za standartní cenu). V případě zájmu je možné si domluvit místo Vydry, loď rodinnou za příplatek 50Kč/den/loď.