HomeO řecePůjčovnaNovinkyOtázky a odpovědiO násKontakt
Půjčovna > Půjčovaný materiál

Půjčovaný materiál

Lodě

Samba 4.5
 watter4.jpg Samba 4.5 je výtečná kanoe s velice širokým použitím od putování po řekách až po sjíždění jezů a peřejí. Je určena hlavně na turistiku, ale s přehledem zvládá i sportovní jízdu na lehčí WW. Svojí délkou a výtlakem je vhodná pro 2-3 vodáky, kteří na úzkých meandrujících a technicky náročnějších řekách jistě ocení její snadnou ovladatelnost.
  
Samba 5.2
 samba2.jpg Samba 5.2 je loď, která disponuje všemi konstrukčními vlastnostmi a vychytávkami jako Samba 4.5. Samba 5.2 (520cm) je opravdu velká kánoe určená pro 2-4 vodáky. Je to ideální rodinná loď, do které se vejdou snadno dva dospělí, dvě děti, pes a bagáž pro všechny!
 
  
Tydra
94-0-image.jpg Kanoe klasického tvaru i velikosti, vycházející, jak je na českých řekách zvykem, z osvědčené turistické lodě Vydra. Je vyrobena z polyetylénu metodou rotačního natavování. Použitá technologie dává lodi pevnost a pružnost nesrovnatelnou s laminátovou konstrukcí.
 
Raft Colorado 450
Univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro sportovní sjezdy řek až do stupně obtížnosti WW4. Šestimístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby na divoké vodě. Podlaha je proto vybavena šesti páry úchytů pro chodidla. Otevřená záď zajišťuje odtok vody z člunu v případě zalití v peřejích.
Raft Pulsar 420
043888.jpg Nafukovací velmi kvalitní a odolný segmentový raft, samovylévací dno, pro 8 osob, délka 420 cm, nosnost 800 kg, hmotnost 50 kg, obtížnost do WW IV.
Osvědčené řešení uchycení nafukovacího dna mezi bočními válci zajišťuje mimořádnou stabilitu a samovylévací funkci i při maximálním zatížení a jízdě ve velmi obtížných peřejích, nezávisle na směru jízdy.
Kajak Raplor
Raptor Kajak RAPTOR je ideální pro několikadenní sjezdy, obtížné terény, pro závody v extremním sjezdu. Díky stabilnímu dnu je kajak vhodný i pro začátečníky a mírně pokročilé, kde Vám pomůže překonat první nástrahy divoké vody.
Kajak jezerní
Jezerni Jezerní kajak s dvěma komorami na věci a kormidlem.
Dvojkajak jezerní
Dvojkajak Jezerní dvojkajak s dvěma komorami na věci a kormidlem.
Paddleboard
Paddleboard Paddleboardy půjčujeme dva tipy a to Roketi 280 a 320

Ostatní materiál

Pádlo plastové
padlo.jpg Plastové pádlo pro kanoe a raft
  
Plastový barel 50l
 173-0-image.jpg Široký šroubovací uzávěr se silikonovým těsněním, vejde se napříč do lodě, originál do kanoe. Úchyty umožňující snadnější nošení. Výška 55cm. 
  
Plovací vesta
 marvel.jpg Plovací vesta MAVEL 50 je šitá vesta z polyamidové tkaniny ULMANIS uni urtex 100% polyamid, výplň vztlakový materiál EKOFLEX, použité plastové kování ITW Nexus . 

Vesty jsou přezkoušeny podle ustanovení ČSN EN 393:1996 Al:1998 a mají patřičné certifikáty.
 
Pumpa  dvoučinná
pumpa.jpg Ruční dvojčinná pumpa je vhodná na nafukování kajaků, kanoí, člunů a raftů.

Copyright Berounka.cz@2010                                              Sign in to CMS Desk 7.
This web site uses Kentico CMS, the content management system for ASP.NET developers.